Kosmetologia

Piękny wygląd skóry to droga do sukcesu i dobrego samopoczucia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

Kosmetyka twarzy to nie tylko pielęgnacja domowa, ale przede wszystkim pielęgnacja w salonie kosmetycznym, gdzie stosowane są kosmetyki najwyższej jakości, sprawdzonych marek i o wysokiej skuteczności działania. Twoja skóra ze względu na swoją niepowtarzalność wymaga dobrej, troskliwej i skutecznej pielęgnacji, gdyż jest Twoją wizytówką na całe życie!

Indywidualnie dobrane zabiegi oraz kosmetyki dla kobiet pozwolą na szybką i skuteczną poprawę wyglądu Twojej skóry. Stanie się ona gładsza, lepiej nawilżona, zmniejszą się takie problemy skórne jak: wypryski, łojotok, rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, podrażnienia. Twoja skóra nabierze blasku i zdrowszego wyglądu!

W gabinecie kosmetycznym Podo-Med proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów, które poprawią stan skóry: od podstawowego oczyszczania, poprzez kawitację, mikrodermabrazję, zabiegi nawilżające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, zabiegi odprężające, relaksacyjne jak również masaże takie jak Kalifornijski, Rosyjski oraz kamieniami. Zabiegi wykonywane są przy użyciu wysokiej klasy aparatury kosmetycznej oraz Lasera E-LIGHT MED 200. Nasz gabinet studia zdrowia i urody pracuje na kosmetykach dla kobiet renomowanych firm Charmine Rose, Bielenda, Gehwol.

Idąc z duchem czasu nasz gabinet Podo-Med z Gorzowa do swojej oferty wprowadziło zabiegi przy użyciu lasera E-LIGHT MED 200. Pozwala on na wykonywanie zabiegów takich jak fotoodmładzanie, leczenie trądziku, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, usuwanie owłosienia.

Przy użyciu lasera wykonujemy także Oxsybrazję i zabiegi Liposukcji Ultradzwiękowej, na które serdecznie zapraszamy zarówno nowych jak już obecnych klientów.

Podolog Gorzów
    • Slider 26
    • Slider 27