Gabinet podologiczno - kosmetyczny

Gabinet podologiczno-kosmetyczny Podo-Med jest studiem zdrowia i urody z wieloletnim doświadczeniem, działającym w mieście Gorzów Wielkopolski.

Naszą działalność prowadzimy z pełnym zaangażowaniem oraz poświęceniem a każda klientka, klient traktowany jest indywidualnie przez nasz personel. Ciągle poszerzamy swoje umiejętności dzięki szkoleniom, które systematycznie odbywamy.

Śledzimy na bieżąco rynek usług podologicznych oraz kosmetycznych a także kosmetyków dla kobiet, aby oferować najnowsze usługi oraz trendy w naszej branży.

W naszym gabinecie podologiczno-kosmetycznym Podo-Med oferujemy kompleksowy zakres usług od pielęgnacji ciała i twarzy po przez zabiegi upiększające oprawę oczu, masaże różnych części ciała, profilaktykę w leczeniu stóp, podologię, czyli pedicure specjalistyczne, zabiegi laserowe w tym depilację laserową a kończąc na medycynę estetyczną.

Nasze usługi wykonujemy w miłej atmosferze w naszym studiu podologiczno-kosmetycznym na ulicy Niepodległości w Gorzowie.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo oraz fachowe porady oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Rozszerzyliśmy w ostatnim czasie naszą ofertę o profesjonalne kosmetyki marki Clarena, Charmine Rose, Gehwol, Orliman.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami oraz skorzystania z naszych usług podologiczno-kosmetycznych.

Podolog Gorzów
    • Slider 26
    • Slider 27